CBR06C150G5GAC
KEMETKEMET
CBR06C150G5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR06C150G5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 50V NP0 0603
Duomenų lapai: CBR06C150G5GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR06C150G5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR06C150G5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 15PF 50V NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 877560 pcs Duomenų lapas CBR06C150G5GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) 0.034" (0.87mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 15pF Programos RF, Microwave, High Frequency