CBR04C200F5GAC
KEMETKEMET
CBR04C200F5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR04C200F5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: CBR04C200F5GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR04C200F5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR04C200F5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1007773 pcs Duomenų lapas CBR04C200F5GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 339-8624-2
339-8624-2-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
funkcijos High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 20pF