CBR04C110J5GAC
KEMETKEMET
CBR04C110J5GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR04C110J5GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: CBR04C110J5GAC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CBR04C110J5GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR04C110J5GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 11PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2894099 pcs Duomenų lapas CBR04C110J5GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 339-8656-6
339-8656-6-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 11pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Talpa 11pF