CBR02C300F8GAC
KEMETKEMET
CBR02C300F8GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR02C300F8GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 30PF 10V NP0 0201
Duomenų lapai: CBR02C300F8GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR02C300F8GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR02C300F8GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 30PF 10V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 814310 pcs Duomenų lapas CBR02C300F8GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 30pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 30pF Programos RF, Microwave, High Frequency