CBR02C270F9GAC
KEMETKEMET
CBR02C270F9GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR02C270F9GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 27PF 6.3V NP0 0201
Duomenų lapai: CBR02C270F9GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR02C270F9GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR02C270F9GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 27PF 6.3V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 842354 pcs Duomenų lapas CBR02C270F9GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 27pF ±1% 6.3V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 27pF Programos RF, Microwave, High Frequency