CBR02C150J3GAC
KEMETKEMET
CBR02C150J3GAC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CBR02C150J3GAC
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: CBR02C150J3GAC.pdf
  • Pranešimas
CBR02C150J3GAC specifikacijos
Dalies numeris CBR02C150J3GAC Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1744832 pcs Duomenų lapas CBR02C150J3GAC.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CBR
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 399-6150-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos High Q, Low Loss Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 15pF