| Dalies numeris | CA064C471K4RACTU | Gamintojas | KEMET |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0612 | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 527338 pcs | Duomenų lapas | CA064C471K4RACTU.pdf |
| Įtampa - Įvertinta | 16V | Tolerancija | ±10% |
| Temperatūros koeficientas | X7R | Dydis / Matmenys | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |