CA064C101K5GACTU
KEMETKEMET
CA064C101K5GACTU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CA064C101K5GACTU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612
Duomenų lapai: CA064C101K5GACTU.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CA064C101K5GACTU specifikacijos
Dalies numeris CA064C101K5GACTU Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 414267 pcs Duomenų lapas CA064C101K5GACTU.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Temperatūros koeficientas C0G, NP0 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija - Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 0612 (1632 Metric)
Kiti vardai 399-10097-1 Kondensatorių skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Dielektrinė medžiaga Ceramic
Išsamus aprašymas 100pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) Circuit Type Isolated
Talpa 100pF