C9TS6MD5960AARX
KEMETKEMET
C9TS6MD5960AARX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C9TS6MD5960AARX
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 96UF 440VAC RDL CAN
Duomenų lapai: 1.C9TS6MD5960AARX.pdf2.C9TS6MD5960AARX.pdf3.C9TS6MD5960AARX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C9TS6MD5960AARX specifikacijos
Dalies numeris C9TS6MD5960AARX Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 96UF 440VAC RDL CAN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 440V
Tolerancija -5%, +15% Nutraukimas Terminal Block
Dydis / Matmenys 2.953" Dia (75.00mm) Serija C9T
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-13655
9TS6MD5960AARX
Darbinė temperatūra -25°C ~ 55°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
"Lead Spacing" 0.748" (19.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 11.102" (282.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 96µF Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 96µF Programos 3 Phase, Power Factor Correction (PFC)