C947U152MYWDBAWL40
KEMETKEMET
C947U152MYWDBAWL40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C947U152MYWDBAWL40
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
C947U152MYWDBAWL40 specifikacijos
Dalies numeris C947U152MYWDBAWL40 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 400VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5433 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.433" Dia (11.00mm) Serija C900
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Talpa 1500pF