C941U332MZWDBAWL40
KEMETKEMET
C941U332MZWDBAWL40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C941U332MZWDBAWL40
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai: C941U332MZWDBAWL40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C941U332MZWDBAWL40 specifikacijos
Dalies numeris C941U332MZWDBAWL40 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 397067 pcs Duomenų lapas C941U332MZWDBAWL40.pdf
Įtampa - Įvertinta 440VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.433" Dia (11.00mm) Serija C900
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 440VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Talpa 3300pF Programos Safety