C911U102MUWDBAWL35
KEMETKEMET
C911U102MUWDBAWL35 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C911U102MUWDBAWL35
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C911U102MUWDBAWL35 specifikacijos
Dalies numeris C911U102MUWDBAWL35 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 143506 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm) Serija C900
Reitingai X1, Y1 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Formed Leads - Kinked
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Talpa 1000pF Programos Safety