C901U102MYWDBA7317
KEMETKEMET
C901U102MYWDBA7317 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C901U102MYWDBA7317
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL
Duomenų lapai: C901U102MYWDBA7317.pdf
  • Pranešimas
C901U102MYWDBA7317 specifikacijos
Dalies numeris C901U102MYWDBA7317 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 400VAC Y5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 960056 pcs Duomenų lapas C901U102MYWDBA7317.pdf
Įtampa - Įvertinta 400VAC Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5U (E)
Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm) Serija C900
Reitingai X1, Y2 Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Disc Kiti vardai 399-9465-2
399-9465-2-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1000pF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Talpa 1000pF