C878BF35200SA0J
KEMETKEMET
C878BF35200SA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C878BF35200SA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL
Duomenų lapai: C878BF35200SA0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C878BF35200SA0J specifikacijos
Dalies numeris C878BF35200SA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 20UF 5% 470VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12502 pcs Duomenų lapas C878BF35200SA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Dydis / Matmenys 1.772" Dia (45.00mm) Serija C87
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 399-13892
878BF35200SA0J
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Spacing" 0.528" (13.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 3.150" (80.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 20µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
Talpa 20µF Programos Motor Run