C870DF35500AA0J
KEMETKEMET
C870DF35500AA0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C870DF35500AA0J
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 50UF 5% 470VAC RADIAL
Duomenų lapai: C870DF35500AA0J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
C870DF35500AA0J specifikacijos
Dalies numeris C870DF35500AA0J Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 50UF 5% 470VAC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7567 pcs Duomenų lapas C870DF35500AA0J.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 470V
Tolerancija ±5% Nutraukimas Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Serija C87 Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis, Stud Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
Išsamus aprašymas 50µF Film Capacitor 470V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can Talpa 50µF