C657C103JGG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C657C103JGG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 2KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C657C103JGG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C657C103JGG5TA specifikacijos
Dalies numeris C657C103JGG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 2KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4242 pcs Duomenų lapas C657C103JGG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm) Serija Goldmax, 600
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.575" (14.60mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.600" (15.24mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 10000pF Programos General Purpose