C628C103KGR5TA
KEMETKEMET
C628C103KGR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C628C103KGR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C628C103KGR5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C628C103KGR5TA specifikacijos
Dalies numeris C628C103KGR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 10000PF 2KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20559 pcs Duomenų lapas C628C103KGR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 2000V (2kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.370" L x 0.250" W (9.40mm x 6.35mm) Serija Goldmax, 600
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-9852
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 41 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.275" (6.99mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.300" (7.62mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 10000pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Talpa 10000pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1210AC222MAT1A
1210AC222MAT1A
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP CER 2200PF 1KV X7R 1210