C4AF9BW5220A3NK
KEMETKEMET
C4AF9BW5220A3NK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AF9BW5220A3NK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Duomenų lapai: C4AF9BW5220A3NK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4AF9BW5220A3NK specifikacijos
Dalies numeris C4AF9BW5220A3NK Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 15097 pcs Duomenų lapas C4AF9BW5220A3NK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija C4AF
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-17828
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Spacing" 2.067" (52.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.980" (50.30mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.1 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 22µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 22µF