C4AF3BW5100A3MK
KEMETKEMET
C4AF3BW5100A3MK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AF3BW5100A3MK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Duomenų lapai: C4AF3BW5100A3MK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4AF3BW5100A3MK specifikacijos
Dalies numeris C4AF3BW5100A3MK Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 15365 pcs Duomenų lapas C4AF3BW5100A3MK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Serija C4AF
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-17837
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks
"Lead Spacing" 2.067" (52.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.783" (45.30mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.9 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 10µF