C4AF1BW5100A3FK
KEMETKEMET
C4AF1BW5100A3FK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AF1BW5100A3FK
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas FILM METALLIZED POLYPROPYLENE
Duomenų lapai: C4AF1BW5100A3FK.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C4AF1BW5100A3FK specifikacijos
Dalies numeris C4AF1BW5100A3FK Gamintojas KEMET
Galimas kiekis 43062 pcs Duomenų lapas C4AF1BW5100A3FK.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Serija C4AF
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-17814
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Spacing" 1.476" (37.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.583" (40.20mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.7 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 10µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 10µF