C4AEJBW5550A3NJ
KEMETKEMET
C4AEJBW5550A3NJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C4AEJBW5550A3NJ
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP FILM 55UF 5% 700VDC RAD 4LD
Duomenų lapai: 1.C4AEJBW5550A3NJ.pdf2.C4AEJBW5550A3NJ.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
115 pcs
  • Pranešimas
C4AEJBW5550A3NJ specifikacijos
Dalies numeris C4AEJBW5550A3NJ Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP FILM 55UF 5% 700VDC RAD 4LD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6257 pcs Duomenų lapas 1.C4AEJBW5550A3NJ.pdf2.C4AEJBW5550A3NJ.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Įtampos įvertinimas - AC -
Tolerancija ±5% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija C4AE
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 4 Leads Kiti vardai 399-5947
4AEJBW5550A3NJ
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 45 Weeks
"Lead Spacing" 2.067" (52.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.08 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 55µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads Talpa 55µF