C440C105M5U5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C440C105M5U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL
Duomenų lapai: C440C105M5U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C440C105M5U5TA specifikacijos
Dalies numeris C440C105M5U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 50V Z5U AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 763458 pcs Duomenų lapas C440C105M5U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.260" L (3.81mm x 6.60mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 399-17286
C440C105M5U5TA-ND
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 42 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Axial Talpa 1µF