C430C752GAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C752GAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C752GAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C752GAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C752GAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 321840 pcs Duomenų lapas C430C752GAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7500pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 7500pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C430C752J3G5TA7200
C430C752J3G5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 7500PF 25V C0G AXIAL
Sandelyje: 542627 pcs
parsisiųsti: C430C752J3G5TA7200.pdf
RFQ
C430C752GAG5TA7200
C430C752GAG5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL