C430C683F5G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C683F5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.068UF 50V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C683F5G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C683F5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C683F5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.068UF 50V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79516 pcs Duomenų lapas C430C683F5G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.068µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 0.068µF