C430C362J3G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C362J3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C430C362J3G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C362J3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C362J3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 384891 pcs Duomenų lapas C430C362J3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 3600pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C430C362GAG5TA7200
C430C362GAG5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 3600PF 250V C0G AXIAL
Sandelyje: 451800 pcs
parsisiųsti: C430C362GAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C362JAG5TA7200
C430C362JAG5TA7200
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 586990 pcs
parsisiųsti: C430C362JAG5TA7200.pdf
RFQ
C430C362J3G5TA7200
C430C362J3G5TA7200
apibūdinimas: CAP CER 3600PF 25V C0G/NP0 AXIAL