C430C202J2G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C202J2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 2000PF 200V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C202J2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C202J2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C202J2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 2000PF 200V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 423862 pcs Duomenų lapas C430C202J2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 2000pF