C430C183F2G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C183F2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.018UF 200V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C430C183F2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C430C183F2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C430C183F2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.018UF 200V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95385 pcs Duomenų lapas C430C183F2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.018µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 0.018µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C430C183FAG5TA
C430C183FAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.018UF 250V C0G AXIAL
Sandelyje: 89729 pcs
parsisiųsti: C430C183FAG5TA.pdf
RFQ
C430C183F2G5TA7200
C430C183F2G5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.018UF 200V C0G AXIAL