C430C104F3G5TA7200
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C430C104F3G5TA7200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C430C104F3G5TA7200.pdf
  • Pranešimas
C430C104F3G5TA7200 specifikacijos
Dalies numeris C430C104F3G5TA7200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135198 pcs Duomenų lapas C430C104F3G5TA7200.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 0.1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C430C104J3G5TA7200
C430C104J3G5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 AXIAL
Sandelyje: 261341 pcs
parsisiųsti: C430C104J3G5TA7200.pdf
RFQ
C430C103K3G5TA
C430C103K3G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL
Sandelyje: 406451 pcs
parsisiųsti: C430C103K3G5TA.pdf
RFQ
C430C104F3G5TA
C430C104F3G5TA