C420C823K2R5TA
KEMETKEMET
C420C823K2R5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C420C823K2R5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 200V X7R AXIAL
Duomenų lapai: C420C823K2R5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
C420C823K2R5TA specifikacijos
Dalies numeris C420C823K2R5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 200V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302316 pcs Duomenų lapas C420C823K2R5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial Talpa 0.082µF