C420C752G2G5TA
KEMETKEMET
C420C752G2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C420C752G2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C420C752G2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C420C752G2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C420C752G2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180410 pcs Duomenų lapas C420C752G2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7500pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 7500pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C420C752G2G5TA7200
C420C752G2G5TA7200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 7500PF 200V C0G AXIAL