C420C511K2G5TA
KEMETKEMET
C420C511K2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C420C511K2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 510PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C420C511K2G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
C420C511K2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C420C511K2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 510PF 200V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 380287 pcs Duomenų lapas C420C511K2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.100" Dia x 0.200" L (2.54mm x 5.08mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 510pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 510pF