C410C751FAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C751FAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C410C751FAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C410C751FAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C410C751FAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 750PF 250V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305850 pcs Duomenų lapas C410C751FAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 750pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 750pF