C410C331K3G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C331K3G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: C410C331K3G5TA.pdf
  • Pranešimas
C410C331K3G5TA specifikacijos
Dalies numeris C410C331K3G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 463874 pcs Duomenų lapas C410C331K3G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 330pF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C410C331JAG5TA
C410C331JAG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Sandelyje: 392766 pcs
parsisiųsti: C410C331JAG5TA.pdf
RFQ
C410C331J1H5TA91707200
C410C331J1H5TA91707200
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 330PF 100V X8R AXIAL
Sandelyje: 348980 pcs
parsisiųsti: C410C331J1H5TA91707200.pdf
RFQ
C410C331K3G5TA7200
C410C331K3G5TA7200
apibūdinimas: CAP CER 330PF 25V C0G/NP0 AXIAL