C410C162JAG5TA7200
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C162JAG5TA7200
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C410C162JAG5TA7200.pdf
  • Pranešimas
C410C162JAG5TA7200 specifikacijos
Dalies numeris C410C162JAG5TA7200 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1600PF 250V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 508584 pcs Duomenų lapas C410C162JAG5TA7200.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 1600pF