C410C152F2G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C410C152F2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL
Duomenų lapai: C410C152F2G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
C410C152F2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C410C152F2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1500PF 200V C0G AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 229491 pcs Duomenų lapas C410C152F2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm) Serija Aximax 400
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1500pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial Talpa 1500pF