C3640C473JDGACAUTO
KEMETKEMET
C3640C473JDGACAUTO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C3640C473JDGACAUTO
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.047UF 1KV C0G/NP0 3640
Duomenų lapai: C3640C473JDGACAUTO.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
C3640C473JDGACAUTO specifikacijos
Dalies numeris C3640C473JDGACAUTO Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.047UF 1KV C0G/NP0 3640 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9741 pcs Duomenų lapas C3640C473JDGACAUTO.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.360" L x 0.402" W (9.14mm x 10.20mm) Serija C
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 3640 (9110 Metric) Kiti vardai 399-13698-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESL, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.047µF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 3640 (9110 Metric) Talpa 0.047µF
Programos Automotive
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C3625/50 30M
C3625/50 30M
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: CBL RIBN 50COND 0.039 GRAY 30M
Sandelyje: 3973 pcs
parsisiųsti: C3625/50 30M.pdf
RFQ
C364N
C364N
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 180A 800V TO-200AB