C356C154K2G5TA
KEMETKEMET
C356C154K2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C356C154K2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 150NF 200V C0G 10%
Duomenų lapai: C356C154K2G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
C356C154K2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C356C154K2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 150NF 200V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50843 pcs Duomenų lapas C356C154K2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.400" (10.16mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.15µF