C356C104G2G5TA
KEMETKEMET
C356C104G2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C356C104G2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 2%
Duomenų lapai: C356C104G2G5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
C356C104G2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C356C104G2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37612 pcs Duomenų lapas C356C104G2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.400" (10.16mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.1µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C356C104J2G5TA
C356C104J2G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 0.1UF 200V C0G 5%
Sandelyje: 54718 pcs
parsisiųsti: C356C104J2G5TA.pdf
RFQ
C354M
C354M
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 170A 600V TO-200AB
Sandelyje: 1008 pcs
parsisiųsti:
RFQ
C355D
C355D
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 170A 400V TO-200AB