C350C823K2G5TA7301
KEMETKEMET
C350C823K2G5TA7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C350C823K2G5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.082UF 200V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: C350C823K2G5TA7301.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
C350C823K2G5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C350C823K2G5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.082UF 200V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81316 pcs Duomenų lapas C350C823K2G5TA7301.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.400" (10.16mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.082µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.082µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C350C823J2G5TA7301
C350C823J2G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.082UF 200V C0G/NP0 RAD
Sandelyje: 82929 pcs
parsisiųsti: C350C823J2G5TA7301.pdf
RFQ
C350E
C350E
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 500V 115A TO200AB
Sandelyje: 1774 pcs
parsisiųsti: C350E.pdf
RFQ
C350N
C350N
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 800V 115A TO200AB
parsisiųsti: C350N.pdf
C350P
C350P
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 1000V 115A TO200AB
parsisiųsti: C350P.pdf
C350C823F2G5TA7301
C350C823F2G5TA7301
Gamintojai: KEMET
parsisiųsti: C350C823F2G5TA7301.pdf
C350D
C350D
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 400V 115A TO200AB
parsisiųsti: C350D.pdf
C350C823G2G5TA
C350C823G2G5TA
apibūdinimas: CAP CER RAD 82NF 200V C0G 2%
parsisiųsti: C350C823G2G5TA.pdf
C350PB
C350PB
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 1200V 115A TO200AB
parsisiųsti: C350PB.pdf
C350C823J2G5TA
C350C823J2G5TA
apibūdinimas: CAP CER RAD 82NF 200V C0G 5%
parsisiųsti: C350C823J2G5TA.pdf
C350C823K2G5TA
C350C823K2G5TA
apibūdinimas: CAP CER RAD 82NF 200V C0G 10%
parsisiųsti: C350C823K2G5TA.pdf
C350M
C350M
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 600V 115A TO200AB
parsisiųsti: C350M.pdf
C350C823G2G5TA7301
C350C823G2G5TA7301
parsisiųsti: C350C823G2G5TA7301.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus