C350C154K2G5TA
KEMETKEMET
C350C154K2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C350C154K2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 150NF 200V C0G 10%
Duomenų lapai: C350C154K2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C350C154K2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C350C154K2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 150NF 200V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54557 pcs Duomenų lapas C350C154K2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.330" L x 0.200" W (8.38mm x 5.08mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads "Lead Spacing" 0.400" (10.16mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.15µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C350C154F2G5TA
C350C154F2G5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER RAD 150NF 200V C0G 1%
Sandelyje: 22369 pcs
parsisiųsti: C350C154F2G5TA.pdf
RFQ
C350C154K2G5TA7301
C350C154K2G5TA7301
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 0.15UF 200V C0G/NP0 RAD