C350C104KDR5TA
KEMETKEMET
C350C104KDR5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C350C104KDR5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C350C104KDR5TA.pdf
  • Pranešimas
C350C104KDR5TA specifikacijos
Dalies numeris C350C104KDR5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23961 pcs Duomenų lapas C350C104KDR5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.270" W (12.70mm x 6.86mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 49 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.400" (10.16mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.560" (14.22mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose