C350C102FCG5TA
KEMETKEMET
C350C102FCG5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C350C102FCG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C350C102FCG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
C350C102FCG5TA specifikacijos
Dalies numeris C350C102FCG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7199 pcs Duomenų lapas C350C102FCG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.270" W (12.70mm x 6.86mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Formed Leads
"Lead Spacing" 0.400" (10.16mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.560" (14.22mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1000pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 1000pF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C350B
C350B
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 200V 115A TO200AB
Sandelyje: 1993 pcs
parsisiųsti: C350B.pdf
RFQ
C350C
C350C
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR DSC 300V 115A TO200AB