C340C684M1U5TA
KEMETKEMET
C340C684M1U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C340C684M1U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: C340C684M1U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C340C684M1U5TA specifikacijos
Dalies numeris C340C684M1U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 100V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 122790 pcs Duomenų lapas C340C684M1U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-4445
Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.460" (11.68mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.68µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 0.68µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C340C561JHG5TA
C340C561JHG5TA
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP CER 560PF 3KV NP0 RADIAL
Sandelyje: 50971 pcs
parsisiųsti: C340C561JHG5TA.pdf
RFQ
C345
C345
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: CARRYING CASE SOFT
Sandelyje: 931 pcs
parsisiųsti: C345.pdf
RFQ
C3469/37
C3469/37
Gamintojai: 3M
Sandelyje: 5133 pcs
parsisiųsti:
C345S
C345S
Gamintojai: Coto Technology
apibūdinimas: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-60V