C340C331JHG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C340C331JHG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 3KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C340C331JHG5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
C340C331JHG5TA specifikacijos
Dalies numeris C340C331JHG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 330PF 3KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52378 pcs Duomenų lapas C340C331JHG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.460" (11.68mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Talpa 330pF Programos General Purpose