C340C104KDR5HA7303
KEMETKEMET
C340C104KDR5HA7303 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C340C104KDR5HA7303
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
Duomenų lapai: C340C104KDR5HA7303.pdf
  • Pranešimas
C340C104KDR5HA7303 specifikacijos
Dalies numeris C340C104KDR5HA7303 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46958 pcs Duomenų lapas C340C104KDR5HA7303.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 49 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.200" (5.08mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.460" (11.68mm) funkcijos High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.1µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
Talpa 0.1µF Programos General Purpose