C336C104F5G5TA7301
KEMETKEMET
C336C104F5G5TA7301 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C336C104F5G5TA7301
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C336C104F5G5TA7301.pdf
  • Pranešimas
C336C104F5G5TA7301 specifikacijos
Dalies numeris C336C104F5G5TA7301 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 0.1UF 50V C0G/NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40114 pcs Duomenų lapas C336C104F5G5TA7301.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.1µF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.1µF