C335C154K5G5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C335C154K5G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 150NF 50V C0G 10%
Duomenų lapai: C335C154K5G5TA.pdf
  • Pranešimas
C335C154K5G5TA specifikacijos
Dalies numeris C335C154K5G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 150NF 50V C0G 10% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107270 pcs Duomenų lapas C335C154K5G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.15µF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.15µF