C333C752J2G5TA
KEMETKEMET
C333C752J2G5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C333C752J2G5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 7500PF 200V NP0 RADIAL
Duomenų lapai: C333C752J2G5TA.pdf
  • Pranešimas
C333C752J2G5TA specifikacijos
Dalies numeris C333C752J2G5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 7500PF 200V NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90883 pcs Duomenų lapas C333C752J2G5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q2611699
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 53 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.390" (9.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7500pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 7500pF