C333C105M5U5TA
KEMETKEMET
C333C105M5U5TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C333C105M5U5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER 1UF 20% 50V Z5U RADIAL
Duomenų lapai: C333C105M5U5TA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
C333C105M5U5TA specifikacijos
Dalies numeris C333C105M5U5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER 1UF 20% 50V Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 615019 pcs Duomenų lapas C333C105M5U5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 399-13935
Darbinė temperatūra -10°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks
Švino stilius Formed Leads - Kinked "Lead Spacing" 0.200" (5.08mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.400" (10.16mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Z5U Radial Talpa 1µF