C331C223GAG5TA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C331C223GAG5TA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP CER RAD 22NF 250V C0G 2%
Duomenų lapai: C331C223GAG5TA.pdf
  • Pranešimas
C331C223GAG5TA specifikacijos
Dalies numeris C331C223GAG5TA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP CER RAD 22NF 250V C0G 2% "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64723 pcs Duomenų lapas C331C223GAG5TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±2%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Straight "Lead Spacing" 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.360" (9.14mm)
funkcijos Low ESL Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 0.022µF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Talpa 0.022µF